About Us

...apie viską nuo pradžių.

Kartais atrodo, jog nėra jėgų. Visi, ko gero, susiduriame su tokiu jausmu, o tada išmokstame lipti per save, nugalėti baimes, įveikti sunkumus ir svarbiausia siekti svajonių...

Mano dukrytei Aurėjai nuo 2017 metų pradžioje diagnozuotas pirmo tipo cukrinis diabetas. Ši žinia mūsų šeimai buvo netikėta, niekas juk negalvoja, kad staiga vieną dieną reikės mokytis gyventi iš naujo.

Mokėmės lėtai, sunkiai, bet kartu. Nuolatinis cukraus matavimas, maisto derinimas ir skaičiavimas, o dar tos ašaros, kurias sunku sutramdyti, nes negali vaikui pasakyti, jog rytoj ar po savaitės, viskas bus gerai ir ji pasveiks. 

Nebus gerai. Bus geriau. Bus kitaip. Bet jau niekada nebus taip kaip buvo. Mes išmokome gyventi su šia diagnoze, tiksliau vis dar mokomės.

Susirgus dukrytei pastebėjau, jog Lietuvoje labai trūksta priemonių, kurios palengvintų kasdienį kiekvieno mažo ligoniuko gyvenimą – adatų, tvarsčių, pleistrų, dėkliukų... tiksliau daug dalykų galima rasti vaistinėse, bet jie „liūdni“ – taip sako mano Aurėja.

Taigi pradėjau ieškoti malonių, jei galima taip pavadinti, skirtų cukriniu diabetu sergantiems vaikams priemonių. Siunčiausi iš užsienio tiek būtiniausias prekes, tiek įvairius aksesuarus, kurie atrodo linksmai ir labai pradžiugino mano mergytę.

Susirgus dukrytei, man teko atsisakyti darbo, nes cukrinis debetas reikalauja nuolatinio buvimo šalia jos. Todėl, kai kitos „cukrinukų“ mamos panoro įsigyti spalvingų rankytės movų ar sensorių aš mielai joms padėjau. Nors ir nedirbu, bet nemoku tiesiog stovėti prie puodų namuose, taigi po truputį, priemonių cukriniu diabetu sergantiems vaikams poreikis, tampa papildoma malonia veikla. 

Ina

P.S. Visada galite man parašyti, dėl vienos ar kitos prekės. Ko gero, Aurėja bus ją išbandžiusi, todėl galėsiu tiksliai pasakyti pliusus ir minusus.

...arba galite tiesiog parašyti, kai trūksta jėgų ir ieškote tą minutę atramos. Aš Jus suprantu. Kartu daug lengviau. Patikėkite.