Returns

PREKIŲ GRĄŽINIMO TAISYKLĖS


 1. Grąžinamos prekės

  1. Prekės, kurios negali būti grąžinamos:

   1. Vaistiniai preparatai;

   2. Kokybiški maisto produktai, įskaitant maisto papildus;

   3. Kokybiški parfumerijos, kosmetikos, tualetiniai preparatai;

   4. Kokybiški optikos, matavimo, kontrolės, medicinos arba chirurgijos prietaisai ir aparatai;

   5. Visos kitos kokybiškos prekės, kurios buvo panaudotos, sugadintos, buvo pažeisto jų pakuotės ar dėl kitų pirkėjo atliktų veiksmų prekė prarado prekinę išvaizdą, taip pat ne visos komplektacijos prekės ( pvz., nėra naudojimo instrukcijos ar garantinės knygelės, jei ji buvo išduota, ir pan.);

   6. Kitų prekių, kurių pardavėjas turi teisę atsisakyti priimti, vadovaujantis galiojančiais teisės aktais.

  2. Prekės yra laikomos kokybiškomis, jei nėra pasibaigęs jų galiojimo terminas, sudėtyje nėra teisės aktais draudžiamų sudedamųjų medžiagų, nėra pakitusi prekės konsistencija ar kitos esminės prekės ypatybės dėl netinkamų laikymo sąlygų, prekės pažeidimai nėra padaryti mechaniškai, nepažeista jų pakuotė ar nėra kitų kokybės trūkumų.

  3. Prekės, kurios nėra išvardytos negalimų grąžinti prekių sąraše, gali būti grąžinamos. Prekės, kurios yra grąžinamos privalo būti nesugadintos, nepraradusios prekinės išvaizdos (nepažeistos ir nenuimtos gamintojo etiketės, nuplėštos apsauginės plėvelės ir kt.) ir jos negali būti naudotos. Prekė privalo būti grąžinta originalioje gamintojo pakuotėje, tokios pačios komplektacijos, kokia buvo parduota, būtina pateikti prekės įsigijimo dokumentą, jei buvo išduota ir garantinę kortelę, naudojimo instrukcijas ir kitus prekės priklausinius. Jei prekė nėra pilnos komplektacijos, yra sugadinta, netvarkinga ar nėra tinkamai supakuota, pardavėjas turi teisę tokios prekės nepriimti, jos nekeisti bei negrąžinti už prekę sumokėtų pinigų. 

 1. Prekių grąžinimo tvarka:

  1. Prekę pageidaujant grąžinti paštu, prašome kreiptis elektroninio pašto adresu ina@in-re.lt arba telefonu +37061823673.

  2. Grąžinant prekes įsigytas elektroninėje parduotuve adresu www.diabetas24.lt, prašome užpildyti sutarties atsisakymo formą ne vėliau kaip per 14 dienų nuo prekių pristatymo (atsiėmimo) dienos ir išsiųsti elektroninio pašto adresu ina@in-re.lt arba adresu: S. Nėries g. 7-6, LT-06317 Vilnius kartu su išrašyta PVM sąskaita faktūra.

Sutarties atsisakymo forma


 1. Pinigų grąžinimas

  1. Jeigu už įsigytas prekes buvo atsiskaityta per elektroninės bankininkystės sistemą ar išankstiniu banko pavedimu , už prekes sumokėta suma yra grąžinama per 14 dienų nuo prekių grąžinimo dienos į nurodytą mokėtojo banko sąskaitą.